Новини

Міноборони України нагородило працівників ДП «Львівський бронетанковий завод» за вагомий внесок в ліквідації пожежі на військових складах в м. Ічні, що на Чернігівщині.

13 лютого 2019 року з почесним візитом для вручення нагород працівникам заводу прибув підполковник центрального бронетанкового управління Міноборони України Олег Гринчак, який подякував працівникам за проявлену мужність, оперативність та професіоналізм під час ліквідації пожежі та щоденну важку роботу по відновленню бронетехніки яку військові відчувають на передовій.

Під час пожежі на військових складах, що сталася в ніч на вівторок 9 жовтня 2018 року, "Львівський бронетанковий завод" відправив виїзну бригаду для оперативного реагування та ремонту пожежної техніки, а також гусеничну пожежну машину ГПМ-54 після капітального ремонту.

В результаті, виїзною бригадою було відновлено більше 10 одиниць бронетехніки. Працівники ДП «ЛБТЗ» задіяні в ліквідації пожежі, Анатолій Смочук, старший майстер виробничої дільниці, Юрій Винар, слюсар-ремонтник бойовий і спеціальних машин, Роман Керод, слюсар електромонтажник, за проявлену мужність отримали відзнаки від Міноборони.

Зазначимо, що для модернізації радянської бронетехніки конструктори ДП «Львівський БТЗ» спільно з конструкторсько-технологічним центром Озброєння Збройних Сил України переробили конструкторську, документацію для того щоб дана техніка відповідала сучасним вимогам. Основними змінами стали повна заміна російських комплектуючих, до прикладу, встановлено нове гідравлічне обладнання європейських виробників для забезпечення управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини, встановлено нове бульдозерне обладнання марки ТБС-86 з грейдерним положенням, допрацьовано можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі.

На сьогоднішній день, даний пожежний танк є єдиним видом пожежної гусеничної техніки, який є на озброєнні в Збройних Силах України, та є необхідним на складах зброї та боєприпасів для гасіння пожеж різних класів складності де доступ іншої пожежної техніки є неможливим. Створений на базі танка Т-55 містить цистерну для води ємністю 10 м3, а також бак для піни ємністю 1,1 м3 та може гасити пожежу водою з відстані в 60 метрів.


Львівський бронетанковий завод відновив роботу по капітальному ремонту пожежних танків ГПМ-54

На основі Спільного рішення Міноборони України та державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» щодо проведення регламентованого (капітального) ремонту пожежних машин високої прохідності ГПМ-54 від 11.07.2017р. впродовж 2018року було допрацьовано технічну документацію та в кінці року поставлено в війська першу модернізовану ГПМ-54, підписано договір на ремонт ще понад десяток одиниць бронетехніки, яку планують модернізувати та поставити в наступному році.

Нагадаємо, ДП «Львівський бронетанковий завод» впродовж 80-90 років минулого століття виготовив та відремонтував не один десяток вищевказаної техніки.

Проте, щоб осучаснити стару радянську бронетехніку, конструктори ДП «Львівський БТЗ» спільно з конструкторсько-технологічним центром Озброєння Збройних Сил України змушені були переробити конструкторську документацію для того щоб дана техніка відповідала вимогам військових для забезпечення ефективної роботи. Основними змінами стали повна заміна російських комплектуючих. До прикладу, встановлено нове гідравлічне обладнання європейських виробників для забезпечення управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини, встановлено нове бульдозерне обладнання марки ТБС-86 з грейдерним положенням, допрацьовано можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі.

На сьогоднішній день, даний пожежний танк є єдиним видом броньованої пожежної гусеничної техніки, який є на озброєнні в Збройних Силах України, та є необхідним на складах зброї та боєприпасів для гасіння пожеж різних класів складності де доступ іншої пожежної техніки є неможливим. Створений на базі танка Т-55 містить цистерну для води ємністю 10 м3, а також бак для піни ємністю 1,1 м3 та може гасити пожежу водою на відстані до 60 метрів.

«Львівський бронетанковий завод» відвідав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі.

У вівторок, 4 грудня 2018року, з робочим візитом на ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», прибув заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Юрій Петрович.

В рамках цього візиту пройшло детальне ознайомлення заступника міністра з виробничими потужностями, окреслено потенціал, перспективи та всі виробничі можливості підприємства для максимального завантаження та залучення заводу, з метою вирішення завдань обороноздатності та економічного зростання країни.

На сьогоднішній день на підприємстві працює близько 640 осіб, а середня зарплата працівників становить 12 тис. грн. за останні 4 роки цей показник збільшився у 2,4 рази. В свою чергу, директор ДП «ЛБТЗ» Віктор Андрощук анонсував підняття з 1 січня 2019 року заробітної плати ще на 20%. До слова, з приходом теперішнього керівника за останні пів року це вже друге підвищення заробітних плат на підприємстві.

«Приємно бачити, що одне з стратегічних підприємств з виробництва та ремонту бронетанкової техніки активно працює та готове в рази збільшити виробничі потужності для забезпечення обороноздатності та збереження життя нашим захисникам на сході країни, а також від міністерства висловлюю підтримку "Львівському бронетанковому заводу» - зазначив Юрій Бровченко.

Нагадаємо, що основною сферою діяльності є ремонт і модернізація танків Т-72, Т-64, гусеничних пожежних машин ГПМ-54, інженерних машин розгородження ІМР-2 та броньованих машин розмінування БМР-1. Фахівці заводу також здійснюють ремонт танкових двигунів та комплектуючих до танків Т-72.

Останніми роками на підприємстві інтенсивно проводяться роботи по виготовленню нових зразків БТОТ, а саме: проведено державні випробування дослідного взірця та налагоджено виготовлення тактичної бойової колісної машини «Дозор –Б», гусеничної броньованої пожежної машини ГПМ-72, бойової ремонтно-евакуаційної машини БРЕМ «Лев». Окрім того, на даний час розроблено технічну документацію і виготовлено дослідний взірець тягача БТС-4ЛБТЗ.


Новий пожежний танк від ДП «Львівський бронетанковий завод» взяв участь в міжнародних польових навчаннях

26-27 вересня 2018 року в рамках Міжнародних польових навчань EU-CHEM-REACT, які проходили за організації ЛДУ БЖД та ЄС відпрацьовували спільні аварійно-рятувальні дії за участі пожежного танка ГПМ-72.

Відповідно до легенди активної фази проведення польових навчань, ГПМ-72 проводив гасіння пожежі на складі боєприпасів. Пожежний танк з поставленим завданням впорався «на відмінно».

ЛДУ БЖД спільно з ЄС проводять масштабні Міжнародні польові навчання EU-CHEM-REACT на базі полігону ДП «Екотрансенерго». Третій день навчань: пожежний танк, ДТП, підведення підсумків та урочисте закриття Міжнародних польових навчань EU-CHEM-REACT

Нагадаємо, ГПМ-72 виготовлена на базі Танка Т-72, оснащений пожежною цистерною місткістю 20т, сучасним пожежним насосом та лафетом, за допомогою яких можна гасити пожежу на відстані до 100 метрів забезпечуючи при цьому високу прохідність, та захист екіпажу від ураження вогнем, боєприпасів, високих температур та диму.

Дана бронетехніка є незамінною при гасінні пожеж і проведенні аварійно-рятувальних робіт на складах, арсеналах зброї та легкозаймистих речовин, при лісових пожежах, а також для розчищення шляхів до осередку пожеж.