Новини


З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛЬВІВСЬКИЙ БТЗ» ВІДВІДАВ ЗАСТУПНИК ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА ДК «УКРОБОРОНПРОМ»

Сьогодні, 18 лютого 2020 року на державне підприємство Львівський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «Укроборонпром» з робочим візитом прибув заступник Генерального директора ДК «Укроборонпром» Ігор Фоменко.

Посадовець спільно з керівництвом підприємства провів робочу нараду з трудовим колективом, детально зупинився на основних аспектах реформ, які важливо втілити у найкоротші строки для підвищення фінансово-економічних показників роботи підприємства.

«У Концерні добре розуміють проблему законодавчої зарегульованості сфери ОПК. Сприяти дебюрократизації на законодавчому рівні, створенню сприятливих умов для розвитку підприємств концерну - один із пріоритетів нашої роботи. За останні роки ЛБТЗ покращує власні фінансово-економічні показників, урізноманітнює свій продуктовий портфель, однак є і точки росту, де треба докласти більше зусиль, насамперед, якісна трансформації та підвищення конкурентноспроможністі продукції заводу», - наголосив заступник Генерального директора ДК «Укроборонпром» Ігор Фоменко.

Працівники підприємства також мали можливість поспілкуватись з Ігорем Фоменко та отримати відповіді на важливі для них питання. Натомість, директор ДП «Львівського БТЗ» Віктор Андрощук доповів поточний стан роботи підприємства і подякував за підтримку та допомогу в роботі підприємства.ДП «ЛЬВІВСЬКИЙ БТЗ» З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ НАЧАЛЬНИК ЦЕНТРАЛЬНОГО БРОНЕТАНКОВОГО УПРАВЛІННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

04 лютого 2020 року з робочим візитом на державне підприємство Львівський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «Укроборонпром» завітав начальник Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України генерал-майор Юрій Мельник.

Мета візиту – перевірка стану виконання підприємством державного оборонного замовлення щодо капітального ремонту та модернізації бронетехніки та інспекція на предмет готовності виробничих площ, конструкторської та технологічної документації до виконання додаткових замовлень по ремонту та виготовленню бронетехніки для потреб військових на сході України.

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» впродовж 2019 року та у першому півріччі поточного року виконує оборонне замовлення по капітальному ремонту та модернізації танків Т-72, Т-64, гусеничних пожежних машин ГПМ-54 та броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ-1.

Також, військовослужбовець на території підприємства поспілкувався із журналістами Радіо Свободи та уточнив, які вимоги до якості та комплектації бронетехніки ставлять Збройні Сили до підприємства-виробника.

«Танк Т-64 — це основний танк, що стоїть на озброєнні у військах. І Львівський бронетанковий завод, незважаючи, що він тільки у 2018 році освоїв ремонт даного виду техніки, вже встиг відремонтувати та передати міноборони України близько пів сотні танків. Що стосується видів модернізації танків Т-64 можу сказати, що як засвідчила практика застосування цих машин на сході України, танк має ще досить великий потенціал модернізації. Сьогодні роботи відбуваються комплексним методом — щодо удосконалення моторно-трансмісійного відділення, рухомості, систем зв’язку, навігації, системи управління озброєнням. Головне завдання модернізації — виготовити за короткий час та з економією коштів надійний зразок з покращеними характеристиками і ДП «Львівський БТЗ» з поставленою задачею справляється», - наголосив начальник Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України генерал-майор Юрій Мельник.На ДП «Львівський БТЗ» з робочим візитом завітало керівництво ДК «УКРОБОРОНПРОМ»

24 січня 2020 року з робочим візитом на державне підприємство Львівський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «Укроборонпром» завітав директор Дивізіону бронетанкової техніки ДК «Укроборонпром» Євген Анфалов.

Посадовець проінспектував стан роботи ДП «Львівський БТЗ», провів робочу нараду разом з керівництвом підприємства та керівниками структурних підрозділів. Євген Анфалов окреслив головні напрямки роботи та детально зупинився на стратегії розвитку підприємства та бронетанкового кластера загалом.

Були підняті актуальні питання, в тому числі:

  • Основні економічні виклики, проблеми, досягнення підприємства.
  • Стан справ на підприємстві та дії щодо підвищення якості продукції.
  • Питання мотивації до роботи працівників, шляхи ефективнішої організації виробничого процесу.
  • Окреслено вектори реформування, які необхідно здійснити для оптимізації виробництва та підвищення фінансово-економічних показників роботи підприємства.

Натомість, директор ДП «Львівського БТЗ» Віктор Андрощук прозвітував про стан виконання діючих договорів з МО України та успішну роботу підприємства, а також подякував директору Дивізіону БТ від імені колективу за підтримку та висловив сподівання на подальшу плідну роботу.


ДП «Львівський бронетанковий завод» працює над поглибленням співпраці з іноземними партнерами

09 грудня 2019 року на ДП «Львівський БТЗ», що входить до складу ДК «Укроборонпром» відбулася офіційна зустріч керівництва підприємства та делегації однієї з країн Південної Азії в супроводі представників ДК «Укрспецекспорт».

Основною метою зустрічі було налагодження співпраці в сфері ОПК та обговорення можливості постачання для потреб Збройних Сил іноземної держави продукції державного підприємства «Львівський бронетанковий завод».

«На сьогоднішній день завантаженість підприємства становить сто відсотків, це роботи щодо виконання державного оборонного замовлення для потреб Збройних Сил України. Проте, для ДП «Львівський бронетанковий завод» є дуже важливо зберегти та розвивати свій експортний потенціал,» - наголосив керівник ДП «ЛБТЗ» Віктор Андрощук.Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром» взяло участь у ХVI Міжнародній виставці озброєння і техніки «Зброя та Безпека - 2019»

В період з 08 по 11 жовтня 2019року у місті Києві проходить ХVI Міжнародна виставка озброєння і техніки «Зброя та Безпека - 2019». Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» уже традиційно, у складі об’єднаної експозиції підприємств ДК «Укроборонпром» демонструє нові види озброєння і техніки, які підприємство виготовляє, модернізує та ремонтує.

Серед зразків бронетехніки в цьому році відвідувачам виставки представлені модернізовані танки типів Т-72 та Т-64, броньовані пожежні танки ГПМ-72 та ГПМ-54, а також броньовані ремонтно-евакуаційні машини БРЕМ «Лев» та новинка БРЕМ «Зубр».

До слова, БРЕМ «Зубр» - це броньований тягач створений конструкторами ДП «ЛБТЗ» на базі шасі танка Т-55, який здатний витягувати застряглі чи затонулі танки, евакуювати несправну бронетехніку з поля бою, а також, що є дуже важливо, здійснювати легкий та середній ремонт танків в польових умовах.

В рамках виставки керівник підприємства Віктор Андрощук зустрівся з представниками силових структур як України так і делегаціями іноземних країн, основною темою зустрічей була можливість виготовлення та постачання продукції для потреб замовника.

«На даний час наше підприємство відновлює бронетехніку, як на виробничих потужностях підприємства так і в зоні ООС, систематично відряджаючи туди виїзні ремонтні бригади для того, щоб військові мали чим протистояти ворогу, водночас ми цінуємо нашу співпрацю з іноземними партнерами, оскільки нам є чим вас зацікавити і для нас дуже важливо зберегти свій експортний потенціал,» - наголосив під час зустрічі Віктор Андрощук .


На Львівському бронетанковому відзначили День танкіста

Сьогодні, 06 вересня 2019 року День танкіста на Львівському бронетанковому заводі минув традиційно святково. Розпочався захід з покладання квітів, гімну, хвилини мовчання та молитви. Для привітання працівників підприємства з нагоди професійного свята завітали представники органів місцевого самоврядування та органів влади, подякували військовим-танкістам та працівникам заводу за їхню важливу та відповідальну роботу.

Окрім того посадовці вручили нагороди та подяки від Львівської обласної держадміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, ДК «Укроборонпром», Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України найкращим працівникам підприємства.

Завершились урочисті заходи святковим концертом за участі з військового ансамблю Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Нагадаємо, 08 вересня в Україні відзначатимуть День танкістів.


«Львівський бронетанковий завод» з черговим візитом відвідав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України

У четвер, 1 серпня 2019 року, з робочим візитом на ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», прибув заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Юрій Петрович.

В рамках цього візиту заступник міністра ознайомився із актуальним станом роботи підприємства, виконання плану виготовлення бронетехніки згідно державного оборонного замовлення, а також зустрівся з колективом підприємства та вручив їм подяки від міністерства та КМ України.

«Щиро дякую вам за самовіддану, щоденну роботу та ваш вклад в підвищення обороноздатності та підвищення рівня економіки України. Від міністерства висловлюю підтримку "Львівському бронетанковому заводу» та запевняю, що ми підтримували, підтримуємо та будемо підтримувати вас для забезпечення ефективної роботи підприємства та відповімо на всі виклики, які стоять перед оборонною промисловістю та країною» - зазначив Юрій Бровченко.

У свою чергу, директор підприємства Віктор Андрощук наголосив на тому, що підприємство активно працює над посиленням обороноздатності України. За півроку «Львівський бронетанковий завод» відновив, модернізував та передав до українського війська декілька десятків одиниць бронетехніки. Окрім того, були виконані виробничі плани по ремонту та модернізації чотирьох типів бронетехніки, зокрема мова йде про модернізацію основних бойових танків.

«На підприємстві активно діє програма із підвищення заробітної плати. Середня зарплата на «Львівському бронетанковому» наразі становить більше 14,5 тис грн. Це у 1,5 більше ніж по області. Окрім того, заплановано чергове підняття з четвертого кварталу заробітної плати ще на 10%», - повідомив Віктор Андрощук.

Одночасно з цим, перед підприємство існують виклики, які пов’язані із необхідністю систематичного оновлення виробничого високоточного обладнання. Нажаль існуюча зараз система обмеження прибутковості по роботі у рамках ДОЗу, не дозволяє підприємству самостійно акумулювати кошти для розвитку виробництва та утримання високопрофесійних спеціалістів.

Нагадаємо, що «Львівським бронетанковим заводом» передано чергову велику партію бронетехніки Збройним Силам України, зокрема мова йде про основні бойові танки та інженерні машини.


ДП «Львівський бронетанковий завод» підкорює вершини.

20 липня 2019 року працівники Львівського бронетанкового заводу на чолі із керівником підприємства Віктором Андрощуком зійшли на найвищу вершину Українських Карпат - Говерлу, висота якої складає 2 061 м. над рівнем моря.

«Дане сходження є дуже символічне, оскільки сьогодні, напередодні парламентських виборів в Україні, ми даним заходом хочемо засвідчити, що ми українці - сильна нація не лише тілом, але і духом» - зазначив Віктор Андрощук.


«Львівський бронетанковий завод» відвідав голова Наглядової ради "Укроборонпрому".

В понеділок, 1 липня 2019 року державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром» з робочим візитом відвідав голова Наглядової ради "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус. Це один із перших візитів Айвараса Абромавичуса на підприємства концерну на даній посаді, основною метою візиту було ознайомлення з виробничими потужностями підприємства та перевірка виконання підприємством договорів в тому числі з Міноборони України.

Серед основних досягнень про які наголосив на зустрічі керівник підприємства Віктор Андрощук є не лише вчасне, якісне та повне виконання державного оборонного замовлення для потреб МО України, але і відновлення підприємством свого експортного потенціалу, як результат, вперше за період бойових дій на сході України виконало ще й зовнішньо-економічний контракт на поставку близько півтори десятка броньованих ремонтно-евакуаційних машин БТС-4ЛБТЗ на базі танків Т-55 для потреб МО однієї з азійських країн.

«Важливим є і те, що завдяки високій зайнятості виробничих потужностей через виконання підприємством державного оборонного замовлення для потреб МО України працівники підприємства вчасно отримують заробітну плату.

Більше того, середня заробітна плата суттєво збільшилась. Так, якщо у 2016 році середньомісячна зарплатня працівників становила 5 541,8 гривень то на сьогоднішній день зросла до 14 700 гривень, а в 4-ому кварталі 2019 року планується чергове підвищення» - повідомив Віктор Андрощук.

Як відомо, в першій половині року підприємство вже передало Збройним Силам України значну частину відновленої бронетехніки.


Міноборони України нагородило працівників ДП «Львівський бронетанковий завод» за вагомий внесок в ліквідації пожежі на військових складах в м. Ічні, що на Чернігівщині.

13 лютого 2019 року з почесним візитом для вручення нагород працівникам заводу прибув підполковник центрального бронетанкового управління Міноборони України Олег Гринчак, який подякував працівникам за проявлену мужність, оперативність та професіоналізм під час ліквідації пожежі та щоденну важку роботу по відновленню бронетехніки яку військові відчувають на передовій.

Під час пожежі на військових складах, що сталася в ніч на вівторок 9 жовтня 2018 року, "Львівський бронетанковий завод" відправив виїзну бригаду для оперативного реагування та ремонту пожежної техніки, а також гусеничну пожежну машину ГПМ-54 після капітального ремонту.

В результаті, виїзною бригадою було відновлено більше 10 одиниць бронетехніки. Працівники ДП «ЛБТЗ» задіяні в ліквідації пожежі, Анатолій Смочук, старший майстер виробничої дільниці, Юрій Винар, слюсар-ремонтник бойовий і спеціальних машин, Роман Керод, слюсар електромонтажник, за проявлену мужність отримали відзнаки від Міноборони.

Зазначимо, що для модернізації радянської бронетехніки конструктори ДП «Львівський БТЗ» спільно з конструкторсько-технологічним центром Озброєння Збройних Сил України переробили конструкторську, документацію для того щоб дана техніка відповідала сучасним вимогам. Основними змінами стали повна заміна російських комплектуючих, до прикладу, встановлено нове гідравлічне обладнання європейських виробників для забезпечення управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини, встановлено нове бульдозерне обладнання марки ТБС-86 з грейдерним положенням, допрацьовано можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі.

На сьогоднішній день, даний пожежний танк є єдиним видом пожежної гусеничної техніки, який є на озброєнні в Збройних Силах України, та є необхідним на складах зброї та боєприпасів для гасіння пожеж різних класів складності де доступ іншої пожежної техніки є неможливим. Створений на базі танка Т-55 містить цистерну для води ємністю 10 м3, а також бак для піни ємністю 1,1 м3 та може гасити пожежу водою з відстані в 60 метрів.


Львівський бронетанковий завод відновив роботу по капітальному ремонту пожежних танків ГПМ-54

На основі Спільного рішення Міноборони України та державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» щодо проведення регламентованого (капітального) ремонту пожежних машин високої прохідності ГПМ-54 від 11.07.2017р. впродовж 2018року було допрацьовано технічну документацію та в кінці року поставлено в війська першу модернізовану ГПМ-54, підписано договір на ремонт ще понад десяток одиниць бронетехніки, яку планують модернізувати та поставити в наступному році.

Нагадаємо, ДП «Львівський бронетанковий завод» впродовж 80-90 років минулого століття виготовив та відремонтував не один десяток вищевказаної техніки.

Проте, щоб осучаснити стару радянську бронетехніку, конструктори ДП «Львівський БТЗ» спільно з конструкторсько-технологічним центром Озброєння Збройних Сил України змушені були переробити конструкторську документацію для того щоб дана техніка відповідала вимогам військових для забезпечення ефективної роботи. Основними змінами стали повна заміна російських комплектуючих. До прикладу, встановлено нове гідравлічне обладнання європейських виробників для забезпечення управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини, встановлено нове бульдозерне обладнання марки ТБС-86 з грейдерним положенням, допрацьовано можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі.

На сьогоднішній день, даний пожежний танк є єдиним видом броньованої пожежної гусеничної техніки, який є на озброєнні в Збройних Силах України, та є необхідним на складах зброї та боєприпасів для гасіння пожеж різних класів складності де доступ іншої пожежної техніки є неможливим. Створений на базі танка Т-55 містить цистерну для води ємністю 10 м3, а також бак для піни ємністю 1,1 м3 та може гасити пожежу водою на відстані до 60 метрів.

«Львівський бронетанковий завод» відвідав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі.

У вівторок, 4 грудня 2018року, з робочим візитом на ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», прибув заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Юрій Петрович.

В рамках цього візиту пройшло детальне ознайомлення заступника міністра з виробничими потужностями, окреслено потенціал, перспективи та всі виробничі можливості підприємства для максимального завантаження та залучення заводу, з метою вирішення завдань обороноздатності та економічного зростання країни.

На сьогоднішній день на підприємстві працює близько 640 осіб, а середня зарплата працівників становить 12 тис. грн. за останні 4 роки цей показник збільшився у 2,4 рази. В свою чергу, директор ДП «ЛБТЗ» Віктор Андрощук анонсував підняття з 1 січня 2019 року заробітної плати ще на 20%. До слова, з приходом теперішнього керівника за останні пів року це вже друге підвищення заробітних плат на підприємстві.

«Приємно бачити, що одне з стратегічних підприємств з виробництва та ремонту бронетанкової техніки активно працює та готове в рази збільшити виробничі потужності для забезпечення обороноздатності та збереження життя нашим захисникам на сході країни, а також від міністерства висловлюю підтримку "Львівському бронетанковому заводу» - зазначив Юрій Бровченко.

Нагадаємо, що основною сферою діяльності є ремонт і модернізація танків Т-72, Т-64, гусеничних пожежних машин ГПМ-54, інженерних машин розгородження ІМР-2 та броньованих машин розмінування БМР-1. Фахівці заводу також здійснюють ремонт танкових двигунів та комплектуючих до танків Т-72.

Останніми роками на підприємстві інтенсивно проводяться роботи по виготовленню нових зразків БТОТ, а саме: проведено державні випробування дослідного взірця та налагоджено виготовлення тактичної бойової колісної машини «Дозор –Б», гусеничної броньованої пожежної машини ГПМ-72, бойової ремонтно-евакуаційної машини БРЕМ «Лев». Окрім того, на даний час розроблено технічну документацію і виготовлено дослідний взірець тягача БТС-4ЛБТЗ.


Новий пожежний танк від ДП «Львівський бронетанковий завод» взяв участь в міжнародних польових навчаннях

26-27 вересня 2018 року в рамках Міжнародних польових навчань EU-CHEM-REACT, які проходили за організації ЛДУ БЖД та ЄС відпрацьовували спільні аварійно-рятувальні дії за участі пожежного танка ГПМ-72.

Відповідно до легенди активної фази проведення польових навчань, ГПМ-72 проводив гасіння пожежі на складі боєприпасів. Пожежний танк з поставленим завданням впорався «на відмінно».

ЛДУ БЖД спільно з ЄС проводять масштабні Міжнародні польові навчання EU-CHEM-REACT на базі полігону ДП «Екотрансенерго». Третій день навчань: пожежний танк, ДТП, підведення підсумків та урочисте закриття Міжнародних польових навчань EU-CHEM-REACT

Нагадаємо, ГПМ-72 виготовлена на базі Танка Т-72, оснащений пожежною цистерною місткістю 20т, сучасним пожежним насосом та лафетом, за допомогою яких можна гасити пожежу на відстані до 100 метрів забезпечуючи при цьому високу прохідність, та захист екіпажу від ураження вогнем, боєприпасів, високих температур та диму.

Дана бронетехніка є незамінною при гасінні пожеж і проведенні аварійно-рятувальних робіт на складах, арсеналах зброї та легкозаймистих речовин, при лісових пожежах, а також для розчищення шляхів до осередку пожеж.